Kurs „Nowe Życie z Bogiem”, Ciężkowice, 27-29 marca 2017

Kurs „Nowe Życie z Bogiem”, Ciężkowice, 27-29 marca 2017

„Oto teraz czas upragniony, oto teraz dzień zbawienia”  

                                                                       (2 Kor 6,2b)

W dniach  27-29 marca, prowadziliśmy Kurs „Nowe Życie z Bogiem” dla uczniów Katolickiego Liceum im.Piotra Frassatiego w  Nowym Sączu

Dziękuję Ci Ojcze nasz, że te dni rekolekcyjne stały się naszym „dniem zbawienia”. Twoja miłość do każdego z nas objawiła się w inny sposób, ale każdy kto uwierzył Twemu Słowu, doświadczył nowego spotkania z Tobą, Panie Jezus Chryste, nasz jedyny Zbawicielu.

Dziękuję Ci Duchu święty Boże, że z Twojego natchnienia znowu kilkudziesięciu młodych ludzi uznało i przyjęło Jezusa jako swojego jedynego Pana i Króla.

Uwielbiam Ciebie Boże w Trójcy Jedyny w owocach tych rekolekcji w całym naszym życiu! Niech te parę świadectw odda Tobie chwałę

Świadectwa:

Ja czułam się bardzo blisko z  Bogiem podczas modlitwy o uzdrowienie. Kilka lat temu właśnie taka modlitwa mnie uzdrowiła, dlatego nadal tutaj jestem i żyję. Za to dziękuję Panu Bogu.

Uczestniczka

Bliskość Jezusa poczułam na spowiedzi świętej, kiedy ksiądz powiedział, że Jezus chce rzucić mi się na szyję i ucałować w policzek. Wtedy po raz pierwszy poczułam, że tak naprawdę jest. Upewniłam się w tym, że Jezus jest moim przyjacielem na zawsze na mszy o uzdrowienie.

Ania

Przełomowym momentem podczas tych rekolekcji była końcówka mszy świętej, gdy ksiądz nałożył ręce na moją głowę modląc się do Ducha św. Usłyszane przeze mnie słowa, które wypowiadał bardzo mnie poruszyły, ponieważ powiedział coś, czego nikt nie wiedział…tylko ja i Pan Bóg. Poczułam wtedy wielką ulgę i ciepło na sercu. W końcu poczułam się kochana.

Julia

Spotkania z Jezusem  doświadczyłam w drugim dniu, gdy byłam bardzo zmęczona a Pan Jezus i tak dał mi siłę do szczerej rozmowy z Nim, podczas której znalazłam rozwiązanie moich problemów, którego szukałam i prosiłam o pomoc od początku rekolekcji. W moim życiu dużo wniosła spowiedź, w której mogłam porozmawiać, wyjaśnić i wszystko rozwiązać, zamknąć.

Uczestniczka

 

 

 

 

Komentarze są wyłączone.